Společnost

Jsme poskytovatelem personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení.

/

Proč my

Umět získat správné lidi ve správný čas patří mezi klíčové schopnosti, které rozhodují o úspěchu podnikání.

Individuální přístup, zkušená personální agentura, která rozumí trhu práce, má bohaté zkušenosti, objevuje nové metody a zároveň ctí principy.

/

Poslání

Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

HR Solutions.

Potřebujete velký objem kvalifikovaných pracovníků? Máme pro vás komplexní řešení, které vám přinese zvýšení produktivity, snížení fluktuace a výraznou finanční i časovou úlevu. Nemusíte nikam chodit. Přijdeme za vámi a pomůžeme vám řídit pracovní sílu přímo v místě provozu, vylepšit správu zdrojů a zefektivnit veškeré procesy.

/

inhouse services.

Chcete do vaší firmy získat ty nejlepší talenty? Nemáte kapacitu, možnosti, či zkušenosti připravit komplexní HR řešení, které by vám je pomohlo nalákat a udržet? Pak potřebujete strategického partnera, který vám s tím pomůže! Ať už hledáte řešení, které uvolní ruce vám či vašim manažerům, nebo jen potřebujete poradit, jsme tu pro vás!

/

temporary help.

Agenturní zaměstnávání tvoří základ našich služeb. Pokud hledáte zaměstnance na výpomoc, na přechodná ale i delší období nebo na pokrytí sezóny, jste u nás ve správných rukou. Díky našim zkušenostem na trhu agenturního zaměstnávání pro vás vyhledáme ty správné lidi a podle vašich potřeb je přidělíme do vaší firmy

/

permanent placement.

Hledáte vedoucí, manažery či ředitele? Potřebujete zkušené profesionály z různých oborů nebo odborníky se specifickými znalostmi? Nejlepší kandidáty získáte pomocí naší služby permanent placement!

Máme přehled o aktuálním dění na trhu práce a umíme pro vás najít experty, které potřebujete.

/// smartstaff

SmartStaff s.r.o.

Makovského 1177/1

163 00 Praha 6

Ičo 07302215

Dič CZ07302215

info@smartstaff.cz

www.smartstaff.cz